Posted by: admin
Post Date: March 1, 2019
“Dječija nedjelja”
Učenici naše škole su i ove godine na adekvatan način obilježili “Dječiju nedjelju”.Oni su kroz niz aktivnosti prikazali svoje umijeće u likovnom, literarnom i dramskom stvaralaštvu. Najbolji učenici su nagrađeni, a naši učenici bili su i gosti gradonačelnika g.Nihata Biševca kao i odbornici dječije skupštine gdje su kroz brojna pitanja razgovarali o problemima i načinima rješavanja istih sa predsjednicom Gradske skupštine g.Ifetom Radončić.





Leave a Reply