Posted by: admin Post Date: March 1, 2019

“Dječija nedjelja”

Učenici naše škole su i ove godine na adekvatan način obilježili “Dječiju nedjelju”.Oni su kroz niz aktivnosti prikazali svoje umijeće u likovnom, literarnom i dramskom stvaralaštvu. Najbolji učenici su nagrađeni, a naši učenici bili su i gosti gradonačelnika g.Nihata Biševca kao i odbornici dječije skupštine gdje su kroz brojna pitanja razgovarali o problemima i načinima rješavanja istih sa predsjednicom Gradske skupštine g.Ifetom Radončić.

Spread the love

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *